Beef n’ Pepper – czyli dlaczego polska wołowina nie jest gorsza od argentyńskiej

Nowogrodzka 47a Warszawa –  kolejny adres warty by go zapamiętać. Cóż to takiego? Beef n’ Pepper czyli restauracja specjalizująca się w stekach.

Lokal mimo braku tak oczywistych znaków jak krowia skóra na fotelach od razu nasuwa człowiekowi na myśl, co znajdzie w menu. Jest tutaj bardzo klimatycznie, przestronnie i przyjemnie. Panuje miła atmosfera, której towarzyszy dobrze dobrana muzyka. Obsługa bardzo miła i pomocna (UWAGA: potrafią namówić na deser i szczerze polecam dać się namówić).

01 - Lokal 02 - Lokal

W menu znajdziemy kilka klasycznych steków, jednego burgera i kilka innych dań, jednak wiadomo co gra tutaj pierwsze skrzypce. Na moim talerzu znalazł się średnio wysmażony RibEye z grillowanymi ziemniaczkami oraz sosem Jack Daniels. Całość podana na dużej desce od razu robiła wrażenie. I na wrażeniu wzrokowym się nie skończyło. Mięso było dokładnie takie jak chciałem. Doprawione płatkami soli smakowało wręcz wybornie, a w połączeniu z owym tajemniczym sosem – ambrozja. Ziemniaczki też ładnie się komponowały z całością i były rzeczywiście grillowane (często pod tą nazwą można dostać po prostu ziemniaki z piekarnika niestety). Wołowina była pochodzenia polskiego i tylko taką tutaj można dostać, jednak nie jest to żadna ujma!

03 - Rib Eye 04 - Deser

Karta napoi zwierała dużą ilość wszelkiej maści trunków, co gwarantuje dobrze spędzony wieczór, jeżeli tylko mamy odpowiednie towarzystwo.

Jak już wspomniałem kelner namówił mnie na deser. Mimo pierwszych myśli w stylu „ech znów się dałem naciągnąć”, szybko odrzuciłem je i cieszyłem się z dokonanego wyboru. Były to lody z bezą posypane czekoladą, konfitura truskawkowa i kwiaty. Wyborne!

Lokal polecam zdecydowanie wszystkim wielbicielom wołowiny. Jedyne z czym trzeba się liczyć, to oczywiście z ceną, która jak na menu i lokalizację i tak nie była porażająca. Zachęcam gorąco do spróbowania samemu!

Beef n' Pepper Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Sending
User Review
0 (0 votes)
Avatar

Marek Wałach

Sezonowy (wy)jadacz. Fan wołowiny w różnej postaci. Często na wyjazdach służbowo-jedzeniowych w Warszawie.

RELATED POSTS