Coffee Synergia Dobre Miejsce [Katowice]

Ostatnio coraz bardziej zacząłem się rozglądać za miejscami, gdzie można zjeść śniadania. Do takich miejsc jak najbardziej zaliczyć można Coffee Synergia. Hasło synergia zawsze przypominało mi moje początki na uczelni i na pewno nie były to negatywne wspomnienia ;)

W swojej ofercie Coffee Synergia posiada tzw brunche – w sobotę i niedzielę od rana do późniejszego południa za 25 zł można jeść do woli i napić się herbaty, bądź kawy. Niestety, tym razem się na to nie skusiłem, bo miałem smak na konkretne dania, ale jest to interesująca propozycja na następny taki wypad.

Na początek zamówiłem granolę z jogurtem (9,50 PLN) i w sumie jadłem ją po raz pierwszy, przez co znajomi mieli ubaw jak się pytałem panią czy to na pewno jest to, co zamówiłem ;) Śmiechy na bok i zjadłem to dość smacznie i szybko by zabić pierwszy głód. Najbardziej mi przypasowały borówki i chrupiące orzechy w środku. Pycha!

Coffee Synergia 2Coffee Synergia 3

Na drugi głód śniadaniowy poprosiłem o kiełbaski w cieście francuskim. Na talerzu otrzymałem 2 kiełbaski zawinięte w ciasto francuskie, skrojonego pomidora, kromki chleba razem z masłem do posmarowania i musztardą. Kiełbaski były dobre w smaku, nie za tłuste, czego się bałem, toteż zjadłem je ze smakiem razem z musztardą. Chlebek ciemny, świeży, smaczny, więc oczywiście na plus :) Cena tego dania to 13,50 PLN jeśli dobrze pamiętam.

Do picia miałem przez całe śniadanie zieloną herbatę w dużym kubku. Delikatna w smaku i oczywiście bez profanacji cukrem ;) Kosztowała 6,50 PLN.

Coffee Synergia 1

Co do samego lokalu ma on bardzo przyjemne wnętrze, którego oczywiście zapomniałem sfotografować [ale można je zobaczyć chociażby tu] .Obsługa w lokalu bardzo miła i kontaktowa, mimo dużego obłożenia w lokalu i problemów z prądem [akurat wybiło parę razy korki] wszystko było w należytym porządku! Jedno jest pewne – lokal dołączył właśnie do listy miejsc z całkiem dobrymi śniadaniami. Na pewno będę miał jeszcze w planach wybrać się na coś obiadowego i ogólnie Wam też polecam się tam wybrać, o!

Sending
User Review
0 (0 votes)
Avatar

Marcin Ceran

Programista z zawodu, bloger z zamiłowania. Lubię dobrze zjeść, czy to w domu czy to na mieście. Będziesz to jeszcze jadł?! ;) Więcej o mnie tutaj!

RELATED POSTS