#przewodnikWEEKENDOWY – 5 miejsc dla prawdziwych mięsożerców

Wracamy do Was z kontynuacją Przewodnika Weekendowego, w którym ostatnio pokazaliśmy gdzie można zjeść lunch w Katowicach. Tematem przewodnim dzisiejszej odsłony przewodnika będzie 5 lokali dla prawdziwych mięsożerców. Tym razem chciałem wyjść również trochę poza Katowice. Nie przedłużam już – zaczynajmy!

1. Mad Mick

Jedna z dwóch burgerowni jakie chciałem polecić w tym zestawieniu. Poza burgerami znajdziecie tu steki, bagietki, tortille i inne pozycje sezonowe. Dla weekendowych podróżników polecam zrobić wcześniej rezerwację – sami zresztą się przekonacie jak duży jest tam ruch!

Mad Mick Mad Mick - Bagieta

2. Grillpoint

Położony trochę dalej od centrum, lokal GrillPoint ma w swojej ofercie również burgery, ale ma ponadto wiele innych pozycji mięsnych, w tym oczywiście steki. Po sporej przerwie od odwiedzin w tym lokalu mogę śmiało przyznać, że przez ten czas sporo się u nich zmieniło i to zdecydowanie na lepsze.

Grill Point - Burger Grill Point Lokal

3. Spencer Pub

Spencer Pub to bardzo przyjemny lokal stylizowany na angielski pub. Co najbardziej mnie u nich urzekło to przede wszystkim steki. Poza tym dużym atutem, w szczególności na wieczory, jest pokaźny bar i duży wybór dobrego whisky.

Spencer - Stek Spencer - Bar

4 i 5. …

Czwarte i piąte miejsce w rankingu przypada… no właśnie. Nie chciałem wciskać na siłę żadnego lokalu, w szczególności tych, których jeszcze nie sprawdziłem. Drodzy lokalni czytelnicy – jeśli macie jakieś propozycję ze Śląska – śmiało! Sprawdzę i jeśli spełni oczekiwania – dodam do przewodnika.

To tyle w dzisiejszym zestawieniu. Jeśli chodzi o inne blogi sprawa wygląda następująco:

Sending
User Review
0 (0 votes)

Marcin Ceran

Programista z zawodu, bloger z zamiłowania. Lubię dobrze zjeść, czy to w domu czy to na mieście. Będziesz to jeszcze jadł?! ;) Więcej o mnie tutaj!

1 Comment

  1. Paulina Borowik

    11 kwietnia 2018

    Dla mieszkańca Katowic miejsca raczej znane. Zgodzę się z zestawieniem za wyjątkiem Grillpointa – dwa razy próbowałam i dwa razy skończyło się to zatruciem pokarmowym, po szerszej konsultacji ze znajomymi, okazało się, że nie tylko ja miałam z tym problem.

Comments are closed.

RELATED POSTS