O mnie

O co z tym Pojedzone chodzi?

pojedzone marcin ceran

Cześć! Tu Marcin – autor bloga Pojedzone, obecnie mieszkaniec Katowic, etatowy programista w branży e-commerce i gastroturysta po godzinach. Gram, zwiedzam, jem, trenuję – żadnego wyzwania się nie boję, więc jeśli masz ochotę na jakiś jednodniowy wypad to śmiało pisz, może właśnie znalazłeś sobie towarzysza podróży. ;)

Co mogę zaoferować w zamian? No cóż, pół Polski już zwiedziłem w poszukiwaniu dobrego jedzenia, a same Katowice i ich okolice to mój ulubiony region. Jeśli właśnie tego szukacie na moim blogu to śmiało czytajcie, ale pamiętajcie też, że nie samym jedzeniem człowiek żyje, dlatego znajdziecie tu również recenzje książek, filmów czy ciekawe zestawienia około gastronomiczne. Innymi słowy, nie będziecie się nudzić, bo zawsze jest co czytać, chociaż pisanie nie jest moją jedyną pasją.

Taki styl życia!

Gotuję, chociaż się tym nie chwalę, a moim głównym zajęciem stało się recenzowanie knajp. Bywałem w różnych miejscach, na przykład na najlepszym ramenie w Polsce, czyli YetzTu i Mikoya, czy też najlepszych mięsnych kanapkach w Meat&Go. Mimo iż pojawiam się na wielu wydarzeniach, to trzeba pamiętać, że wszystko powstało z małej strony na Facebooku. O tym jak zaczęła się podróż z Pojedzone możecie przeczytać w jednym z postów gościnnych, a ze swojej strony dodam, że ta historia ma ciąg dalszy. Jaki? To pytanie powinienem kierować w waszą stronę…

Od powstania Pojedzone do dnia dzisiejszego sporo się zmieniło, ale mój apetyt ciągle rośnie. W przeciągu kilku lat zostałem prelegentem podczas FoodShow w Katowicach, jurorem konkursu kulinarnego dla dzieci z domów dziecka, uczestnikiem Blog Conference Poznań lub patronem oraz ambasadorem Silesia Restaurant Week. Dla Was robię zestawienia, konkursy, recenzje – ale jeśli chcecie więcej to piszcie!

Ważnym elementem prowadzenia bloga jest elastyczne podejście do tematu, dlatego jeśli macie sugestie dotyczące tekstów, to komentujcie albo udzielajcie się na fanpage’u. W przypadku dłuższych wiadomości lub kwestii współpracy możecie zajrzeć na moją podstronę lub napisać na adres marcin.ceran@pojedzone.pl – to najlepsze źródło kontaktu!

Moje plany na przyszłość? Bardzo chciałbym zwiedzić Azję, gastronomicznie i nie tylko,od lat marzy mi się wycieczka do Japonii i zachwalanej Korei. Nie stronię również od Włoch oraz Stanów Zjednoczonych, więc jeśli macie jakieś propozycje to dajcie znać, kontakt już macie.

Na koniec chciałbym Wam życzyć smacznego, w końcu to blog o jedzeniu. :)