Wege opcja – Mad Mick

O Mad Micku już pewnie wiele osób słyszało. Tym bardziej ja go znałem od dawna, gdyż jest to nasz stały punkt spotkań jak przyjeżdzają znajomi z innych miast. Tyle lat chodzenia i na żadnej z moich wizyt nie zamówiłem jednej pozycji, żeby odhaczyć wszystkie burgery z bieżącej karty – została mi wege opcja…

Vegeburger – bo on będzie bohaterem dzisiejszej “opowieści” był ostatnią pozycją jaką miałem do spróbowania w tymże lokalu. Kotlet w tym burgerze składa się z soczewicy czerwonej i zielonej, selera naciowego, pora i marchewki. Do tego dostajemy pomidora, rukolę, szpinak i cebulę. Bułka i frytki w zestawie pozostają bez zmian. Tak na dobrą sprawę w smaku kotlet był całkiem niezły. Trochę suchy ze względu na składniki z jakich był zrobiony, ale od czego są sosy dodawane do burgerów. W ogólnym rozrachunku cała kompozycja była smaczna i nie miałem problemów z powodu braku mięsa, tym bardziej, że najadłem się nim dość. Cena takiego zestawu to 17 PLN.

Wizyta w Mad Micku na vegeburgerze ogólnie wyszła na plus. Wydaje mi się też, że wegetarianie i weganie tym bardziej będą zadowoleni, bo w końcu to specjalnie dla nich pozycja :) Jednym słowem musicie spróbować!

Mad Mick Wege Opcja

Mad Mick Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Sending
User Review
0 (0 votes)
Avatar

Marcin Ceran

Programista z zawodu, bloger z zamiłowania. Lubię dobrze zjeść, czy to w domu czy to na mieście. Będziesz to jeszcze jadł?! ;) Więcej o mnie tutaj!

RELATED POSTS