Górnośląska Gastronomia dla WOŚP – najsmaczniejsze aukcje na 28. finał!

28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już dziś! „Wiatr w żagle” – oto hasło 28. finału WOŚP. Tym razem zbieramy pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Wiatr w żagle!

Podobnie jak w poprzednim roku chcąc pomóc dołączyłem do akcji na swój sposób. W zasadzie to opcje są dwie i obie związane z jedzeniem!

Pierwszy to Śniadanie, obiad lub kolacja ze mną w ustalonym wspólnie terminie i miejscu. Szczegóły pod tym linkiem: https://allegro.pl/oferta/sniadanie-obiad-kolacja-z-autorem-bloga-pojedzone-8833724690

Jeśli jesteś miłośnikiem pizzy to dzięki uprzejmości Vera Napoli istnieje druga opcja – mamy okazję spotkać się, zjeść kolację (pizza, dowolne wino z karty, deser) i pogadać o jedzeniu oraz poruszyć inne tematy! Więcej informacji tutaj: https://allegro.pl/oferta/kolacja-w-vera-napoli-z-marcinem-z-pojedzone-8849360218

wośp kolacja w Vera Napoli

Dobra, ale nie tylko o mnie mowa w tym wpisie. Znajdziecie tu przede wszystkim zestawienie najsmaczniejszych aukcji (w ramach WOŚP) od restauracji i miejsc związanych z gastronomią. Poniżej pełna lista!

Poza restauracyjnymi ofertami znalazłem jeszcze inne ciekawe aukcje jak te:

To wszystko co znalazłem. Jeśli coś się jeszcze pojawi w kontekście WOŚP postaram się zaktualizować wpis. A jak sami coś znajdziecie to podeślijcie mi lub po prostu zostawcie w komentarzu – na pewno się przyda!

Pamiętajcie – razem czyńmy dobro!

Avatar

Marcin Ceran

Programista z zawodu, bloger z zamiłowania. Lubię dobrze zjeść, czy to w domu czy to na mieście. Będziesz to jeszcze jadł?! ;) Więcej o mnie tutaj!

RELATED POSTS